دسته‌های اخبار

اصفهان-شروع ثبت نام دوره های 5گانه ارتقاء صلاحیت علمی داوری-5سطح-در دانشگاه پیام نور اصفهان

 1398/07/22       12331     

دانشگاه پیام نور استان اصفهان با همکاری انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران وابسته به وزارت علوم
دوره هاي 5گانه ارتقاء صلاحيت علمي داوری را برگزار می کند.
 
بنا به اعلام روابط عمومی های دانشگاه پیام نور استان اصفهان و انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ثبت نام "دوره های 5گانه ارتقاء صلاحيت علمي داوري" جهت برگزاری در شهر اصفهان (دانشگاه پیام نور استان اصفهان)  شروع گردیده است..
 
اهداف:
اهداف اين برنامه شامل ارتقاء سطح علمي حقوقدانان علاقمند به انجام داوري، ارتقاء صلاحیت علمي داوران، استاندارد سازي مباحث علمي و آموزشي داوري (تئوري و عملي)  و اعطای گواهینامه تایید صلاحیت علمی انجام داوری به کسانی که کل دوره ها را با موفقیت طی نموده و صلاحیت علمی آنها احراز می گردد.
 
برگزار كنندگان :
دانشگاه پیام نور استان اصفهان با همکاری انجمن علمي آيين دادرسي مدني ايران وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري كه براساس ضوابط و نقشه جامع علمي كشور، بعنوان بالاترين مرجع علمي كشور درموضوعات آيين دادرسي مدني و داوري مي باشد.
 
مزايا:
1- بررسي و ارتقاء توان علمي علاقمندان به داوري بعنوان يك فعاليت مرتبط با رشته و تخصص كسب شده خود.
2- ارتقاء توان علمي انجام داوري براي شركت ها و موسسات با اتكاء به تخصص كسب شده درمبحث داوري و امكان پيش بيني ارجاع امر داوري در اموراختلافي و قراردادي.
3- افزایش اعتماد عمومی مردم براي ارجاع امر داوري خود به عزيزاني كه توانمندي علمي درمبحث داوري را كسب و ارتقاء داده اند.
4- فراهم شدن امکان ثبت نام اخذ کنندگان گواهینامه تایید صلاحیت علمی داوری در سامانه کشوری داوران دارای صلاحیت علمی جهت ارجاع داوری از سوی عموم، مراجع قضایی و قانونی   

 
فرايند ثبت نام:
به دو روش ذيل امكان پذير خواهد بود:
روش اول:
از طريق ثبت نام  در سطح 1 : در این روش متقاضیان فقط سطح 1 را ثبت نام می کند و مابقی سطوح را بعد بصورت مجزا ثبت خواهند نمود

 

روش دوم: (با تخفیف ویژه 40 درصدی)

از طریق ثبت نام کل 5 سطح بصورت یکجا: متقاضیانی که تمایل دارند کل 5سطح را بطور یکجا ثبت نام کنند و از تخفیف ویژه 40درصدی بهرمند شوند میتوانند اینجا کلیک کنند
 

شرايط  دوره هاي پنج گانه داوري:
1- اين دوره ها بصورت تئوري و عملي خواهد بود و از سطح يك شروع و تا سطح پنج ادامه خواهد داشت.
2- در پايان هر دوره گواهي پايان دوره به شركت كنندگان اعطاء خواهد شد. و در پايان سطح 5 نيز از شركت كنندگان يك آزمون از مطالب ارائه شده در كل سطوح 5گانه گرفته و به قبول شدگان گواهينامه صلاحيت علمي داوري اعطاء خواهد شد.
تذکر: داشتن لیسانس حقوق و گذراندن کل 5سطح از شرایط لازم برای شرکت در آزمون و اخذ گواهینامه صلاحیت علمی داوری می باشد لذا به کسانی که دو شرط لازم را نداشته باشند بعد از حضوردرهریک از سطوح، گواهی حضور درهمان سطح اعطا می شود. البته این عزیزان بعد از کسب شرایط مذکور می توانند ضمن شرکت در آزمون جامع نسبت به اخذ گواهینامه صلاحیت علمی داوری اقدام نمایند
.
3- هريك از سطوح پنج گانه پيش نياز سطح بعدي خواهد بود. لذا رعايت ترتيب سطوح دوره هاي داوري براي كساني كه مي خواهند گواهينامه صلاحيت علمي اخذ نمايند الزامي خواهد بود.
تذكر:  ثبت نام دانشجویان لیسانس حقوق و كساني كه تمايل به اخذ گواهينامه پایانی تایید صلاحیت علمی را ندارند در هريك از دوره ها  را بدون رعايت پيش نياز بلامانع بوده و به آنها فقط گواهينامه پايان همان دوره اي كه شركت كرده اند اعطاء خواهد شد.
 
روابط عمومي­ های
دانشگاه پیام نور استان اصفهان و انجمن آيين دادرسي مدني ايران
 


1- لینک ثبت نام سطح 1: دوره ارتقاء صلاحیت علمی داوری (سطح1)
2- لینک ثبت نام با تخفیف ویژه 40درصدی مربوط به ثبت نام کل 5سطح دوره های ارتقاء صلاحیت علمی داوری (5سطح بصورت یکجا)

 
اصفهان-شروع ثبت نام دوره های 5گانه ارتقاء صلاحیت علمی داوری-5سطح-در دانشگاه پیام نور اصفهان
اولین نفری باشید که راجع به این خبر نظر میدهید.
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...