دسته‌های اخبار

شروع ثبت نام از متقاضیان دوره های غیر حضوری 5گانه ارتقاء صلاحيت علمي داوری

 1398/10/23       40947     

 

 
 بنا به اعلام کمیسیون آموزش انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران، با توجه به برگزاری موفق دورههای 5گانه ارتقاء صلاحيت علمي داوری با همکاری دانشگاهها و کانون های وکلای دادگستری در سراسر کشور و در پاسخ به تقاضاهای مکرر مبنی بر برگزاری  دوره ها بصورت غیر حضوری، بدینوسله اعلام میگردد که ثبت نام جديد این دوره ها شروع گردید لذا متقاضیان می توانند از طریق لینک های ذیل جهت ثبت نام اقدام نمایند.
 
روش برگزاری دوره ها: بنابه تقاضای جمعی از متقاضیان در این مرحله، دوره های 5گانه ارتقای صلاحیت علمی داوری بصورت غیرحضوری برگزار می شود.

 
مزايا:
1- ارتقاء توان علمي علاقمندان به داوري بعنوان يك فعاليت مرتبط با رشته تحصيلي و تخصص كسب شده خود.
2- امکان ثبت مشخصات و اطلاعات کامل عزیزان اخذ کننده گواهینامه تایید صلاحیت علمی انجام داوری در سامانه جامع داوران ایران جهت اطلاع رسانی کشوری و ارائه به مراجع قضایی، قانونی و عموم جهت ارجاع پرونده های و اختلافات داوری به آنها.
3- ارتقاء توان علمي انجام داوري براي شركت ها و موسسات با اتكاء به تخصص كسب شده درمبحث داوري و امكان پيش بيني ارجاع امر داوري در اموراختلافي و قراردادي و افزایش اعتماد عمومی مردم براي ارجاع امر داوري خود به عزيزاني كه توانمندي علمي درمبحث داوري را كسب و ارتقاء داده اند.
 
 
فرايند ثبت نام:
به 2 روش ذيل امكان پذير خواهد بود:

روش اول: ثبت نام 5سطح بطوریکجا  براساس تعرفه سال 1398 و نیز بهره مندی از تخفیف ویژه 40درصدی: 
لینک ثبت نام کل 5سطح غیرحضوری
تذکر: مهلت ثبت نام با تخفیف ویژه 40درصدی محدود خواهد بود و بعد از آن تخفیف ها برداشته خواهد شد.

 
روش دوم : ثبت نام هریک از سطوح بصورت بصورت مجزا (ثبت نام تکی هریک از دوره ها) :
لینک سطح 1 غیر حضوری  

 
شرايط  دوره هاي پنج گانه داوري:
1- اين دوره ها بصورت تئوري و عملي خواهد بود و از سطح يك شروع و تا سطح پنج ادامه خواهد داشت.
2- در پايان هر دوره گواهي پايان دوره به شركت كنندگان اعطاء خواهد شد. و در پايان سطح 5 نيز از شركت كنندگان يك آزمون از مطالب ارائه شده در كل سطوح 5گانه گرفته و به قبول شدگان گواهينامه صلاحيت علمي داوري اعطاء خواهد شد.
3- هريك از سطوح پنج گانه پيش نياز سطح بعدي خواهد بود. لذا رعايت ترتيب سطوح دوره هاي داوري براي كساني كه مي خواهند گواهينامه صلاحيت علمي اخذ نمايند الزامي خواهد بود.
تذكر:  ثبت نام دانشجويان و كساني كه تمايل به اخذ گواهينامه پنج گانه را ندارند در هريك از دوره ها بدون رعايت پيش نياز بلامانع بوده و به آنها فقط گواهينامه پايان همان دوره اي كه شركت كرده اند اعطاء خواهد شد.
 
اهداف:
توسعه و ایجاد اشتغال در موضوع داوری برای عزیزان علاقمند به فعالیت در زمینه داوری در سطح کشور از اهداف اصلی اين برنامه می باشد که با ارتقاء سطح علمي علاقمندان و متقاضيان انجام داوري همچنین استاندارد سازي مباحث علمي و آموزشي داوري (تئوري و عملي) شروع شده و درنهایت عزیزان می توانند با بهره مندی از مطالب آموزشی که فرا می گیرند درسطح کشور به فعالیت داور مشغول شوند.
 
اشخاصي كه مي توانند ثبت نام كنند:
كليه فارغ التحصیلان رشته های حقوق.
تذكر: ثبت نام دانشجويان ترم 4 به بعد ليسانس نیز بلامانع است.
 
برگزار كننده :
انجمن علمي آيين دادرسي مدني ايران وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري كه براساس ضوابط و نقشه جامع علمي كشور، بعنوان بالاترين مرجع علمي كشور درموضوعات آيين دادرسي مدني و داوري مي باشد.
 
 
 
روابط عمومي
انجمن آيين دادرسي مدني ايران
وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
 

دو روش ثبت نام شامل:
1- لینک ثبت نام تک سطحی دوره ها ارتقاء صلاحیت علمی داوری  
لینک سطح 1 غیر حضوری

 
2- لینک ثبت نام کل 5سطح بطوریکجا  براساس تعرفه سال 1398و نیز بهرمندی از تخفیف ویژه 40درصدی:
لینک ثبت نام کل 5سطح غیرحضوری
شروع ثبت نام از متقاضیان دوره های غیر حضوری 5گانه ارتقاء صلاحيت علمي داوری
نظرات
  صالح رزمجویی        1398/11/06 05:55:49 ب.ظ     
سلام خسته نباشید کلاسهای آموزشی در کجا برگزار میشود؟برای 5سطح چند ماه طول میکشد ؟
  پاسخ کارشناس مربوطه
باسلام

1- اين دوره ها بصورت غیر حضوری می باشد. و از سطح يك شروع و تا سطح پنج ادامه خواهد داشت. جهت مشاهده نحوه دوره های غیر حضوری اینجا کلیک فرمایید.

2- در پايان هر دوره گواهي پايان دوره به شركت كنندگان اعطاء خواهد شد. و در پايان سطح 5 نيز از شركت كنندگان يك آزمون از مطالب ارائه شده در كل سطوح 5گانه گرفته و به قبول شدگان گواهينامه صلاحيت علمي داوري اعطاء خواهد شد.

3- مدت زمان هر دوره حدود 5 ساعت هست و در اختیار شرکت کننده است که هر زمانی که تمایل داشت دوره ها را بصورت غیر حضوری و از منزل یا هر کجایی که باشد طی نماید.

موفق باشید

 
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...