دسته‌های اخبار

کانون وکلای دادگستری کرمانشاه و انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران برگزار می کنند

 1398/06/26       9034     

کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه با همکاری انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران وابسته به وزارت علوم
دوره هاي 5گانه ارتقاء صلاحيت علمي داوری انجمن را برگزار می کند.
 
بنا به اعلام روابط عمومی های کانون وکلای دادگستری کرمانشاه و انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ثبت نام "دوره های 5گانه ارتقاء صلاحيت علمي انجام داوري" جهت برگزاری در شهر کرمانشاه شروع گردید.
 
اهداف:
اهداف اين برنامه شامل ارتقاء سطح علمي حقوقدانان علاقمند به انجام داوري، ارتقاء صلاحیت علمي داوران، استاندارد سازي مباحث علمي و آموزشي داوري (تئوري و عملي)  و اعطای گواهینامه تایید صلاحیت علمی انجام داوری به کسانی که کل دوره ها را با موفقیت طی نموده و صلاحیت علمی آنها احراز می گردد.
 
برگزار كنندگان :
کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه با همکاری انجمن علمي آيين دادرسي مدني ايران وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري كه براساس ضوابط و نقشه جامع علمي كشور، بعنوان بالاترين مرجع علمي كشور درموضوعات آيين دادرسي مدني و داوري مي باشد.
 
مزايا:
1- بررسي و ارتقاء توان علمي علاقمندان به داوري بعنوان يك فعاليت مرتبط با رشته و تخصص كسب شده خود.

2- ارتقاء توان علمي انجام داوري براي شركت ها و موسسات با اتكاء به تخصص كسب شده درمبحث داوري و امكان پيش بيني ارجاع امر داوري در اموراختلافي و قراردادي.
3- افزایش اعتماد عمومی مردم براي ارجاع امر داوري خود به عزيزاني كه توانمندي علمي درمبحث داوري را كسب و ارتقاء داده اند.
4- امکان ثبت مشخصات و اطلاعات اخذ کنندگان گواهینامه تایید صلاحیت علمی داوری در سامانه کشوری داوران دارای صلاحیت علمی جهت ارجاع داوری از سوی مراجع قضایی، قانونی   فرايند ثبت نام:
به دو روش ذيل امكان پذير خواهد بود:


روش اول: (با تخفیف ویژه 40 درصدی)
از طریق ثبت نام کل 5 سطح بصورت یکجا: متقاضیانی که تمایل دارند کل 5سطح را بطور یکجا ثبت نام کنند و از تخفیف ویژه 40درصدی بهرمند شوند میتوانند اینجا کلیک کنند
 

روش دوم: (با تخفیف 10درصدی)
از طريق ثبت نام تک جلسه ای: در این روش متقاضیان هر سطح را بصورت مجزا ثبت نام می کنند. لطفا شرایط ذیل را حتما مطالعه فرمایید
 

شرايط  دوره هاي پنج گانه داوري:
1-  زمان شروع دوره ها از 12 دیماه 98 ازساعت 14 تا 19 خواهد بود و با توجه به اینکه، مباحث سطح1 اکثراً تئوری و مقدمات مبحث داوری می باشد لذا با هماهنگی صورت گرفته، شروع دوره های حضوری از سطح 2 و از تاریخ 25مهرماه خواهد بود و سطح 1 این دوره ها بصورت غیر حضوری می باشد به همین دلیل پکیج آموزشی سطح1 نیز که شامل: دی وی دی آموزشی و متن مرتبط با آن  در همان روز برگزاری جلسه سطح2 (12 دی ماه) تحویل عزیزان ثبت نام کننده خواهد شد و عزیزان تا قبل از زمان برگزاری سطح 4 نیز فرصت خواهند داشت سطح 1 را بصورت غیر حضوری و طبق شرایط اعلامی در پک آموزشی طی نمایند.
2- اين دوره ها بصورت تئوري و عملي خواهد بود و جمعا پنج سطح می باشد
3- در پايان هر دوره گواهي پايان دوره به شركت كنندگان اعطاء خواهد شد. و در پايان سطح 5 نيز از شركت كنندگان يك آزمون از مطالب ارائه شده در كل سطوح 5گانه گرفته و به قبول شدگان گواهينامه تایید صلاحيت علمي انجام داوري اعطاء خواهد شد.
4-  طی نمودن کل سطوح دوره هاي داوري براي كساني كه مي خواهند گواهينامه صلاحيت علمي اخذ نمايند الزامي خواهد بود.
تذكر:  ثبت نام كساني كه تمايل به اخذ گواهينامه پنج گانه را ندارند در هريك از دوره ها بدون رعايت بند فوق بلامانع بوده و به آنها فقط گواهينامه پايان همان دوره اي كه شركت كرده اند اعطاء خواهد شد.
 
روابط عمومي­ های
کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه و انجمن آيين دادرسي مدني ايران
 


1- لینک ثبت نام با تخفیف ویژه 40درصدی مربوط به ثبت نام کل 5سطح دوره های ارتقاء صلاحیت علمی داوری (5سطح بصورت یکجا)


2- لینک ثبت نام سطح1 غیر حضوری: و دریافت پک آموزشی سطح1

2- لینک ثبت نام سطح 2 حضوری مربوط به جلسه 12 دی ماه

 
کانون وکلای دادگستری کرمانشاه و انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران برگزار می کنند
اولین نفری باشید که راجع به این خبر نظر میدهید.
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...