راهنمای ثبت نام در کارگاه

دوره مجازی

عنوان: دوره سطح۱ غیر حضوری ارتقا صلاحیت علمی داوری

موضوع: حقوقی

نوع: دوره غیرحضوری

استادان:
-  منتخبین کارگروه و شورای عالی داوری
- با سابقه ترین استادان داوری تخصصی و آیین دادرسی مدنی.
- وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
- قضات محترم رسیدگی کننده به پرونده های داوری


نحوه برگزاری دوره:غیر حضوری


 

وضعیت: درحال ثبت نام

روز: این دوره بصورت غیر حضوری برگزار میشود لذا زمان برگزاری در اختیار ثبت نام کننده است.

مدت زمان: 5 ساعت

هزینه ثبت نام اعضا: ۲۴۵,۰۰۰ ۱۹۵,۰۰۰ تومان

هزینه ثبت نام آزاد: ۲۸۵,۰۰۰ ۲۴۵,۰۰۰ تومان

تلفن هماهنگی: 02188950962 - 09202008104

محل برگزاری: غیرحضوری


سرفصل ها:
1- آشنایی با انواع روشهای جایگزین حل و فصل اختلافات
2- آشنایی با داوری شامل: انواع داوری، مزایای، چالشها و پیشینه داوری
3-  موافقت نامه داوری اعم از: انواع، ماهیت، اعتبار، محتوا، آثار و مقایسه با اسناد مشابه
4- مبانی و مفاهیم تشکیل مرجع داوری، انتخاب و نصب داور 

 

 1. فعلا  مبالغ ثبت نام دوره براساس تعرفه قبلی یعنی سال 1398 می باشد و تخفیف اعلام شده نیز فقط برای کسانی خواهد بود که در این مرحله ثبت نام نمایند.
 2. این دوره بصورت غیر حضوری می باشد و بسته آموزش تصویری آن ( شامل لوح های فشرده DVD ) از طریق پست به آدرس عزیزان ثبت نام کننده ارسال خواهد شد.علاوه بر آن جزوه مربوط به این دوره نیز در صفحه شخصی، بخش کارگاه های ثبت نامی من قابل دانلود میباشد.
 3. درصورتی که نمایل به ثبت نام کل 5سطح بصورت یکجا را براساس تعرفه 1398 دارید می توانید اینجا کلید کنید همچنین از تخفیف ویژه 40 درصدی  ثبت نام کل 5دوره ارتقاء صلاحیت علمی داوری(5سطح) بهرمند شده و دیگر نیازی به ثبت نام های تک سطحی نمی باشد.
 4. لطفا توجه داشته باشید که آدرس اعلامی در بخش پرفایل شما، ملاک عمل جهت ارسال بسته آموزشی میباشد لذا حتما بعد از ثبت نام در دوره،  به بخش پروفایل در صفحه شخصی خود مراجعه فرموده و از صحت آدرس اعلامی خود اطمینان حاصل نمایید.
 5. ثبت نام کنندگان گرامی، بعد از مشاهده کامل بسته های آموزش تصویری و مطالعه کامل جزوه مربوطه می توانند از طریق سایت انجمن - صفحه شخصی، بخش آزمون های من نسبت به گذراندن آزمون این دوره اقدام نمایند.
 6. توضیحات بیشتر مربوط به نحوه گذراندن دوره غیر حضوری در اینجا قابل مشاهده میباشد.لینک
 7. ان شاءالله بعد از قبولی در آزمون و طی فرایند مربوطه گواهی مربوط به این دوره به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.
مزايا:
1- ارتقاء توان علمي علاقمندان به داوري بعنوان يك فعاليت مرتبط با رشته تحصيلي و تخصص كسب شده خود.
2- امکان ثبت مشخصات و اطلاعات کامل عزیزان اخذ کننده گواهینامه تایید صلاحیت علمی انجام داوری در سامانه جامع داوران ایران جهت اطلاع رسانی کشوری و ارائه به مراجع قضایی، قانونی و عموم جهت ارجاع پرونده های و اختلافات داوری به آنها.
3- ارتقاء توان علمي انجام داوري براي شركت ها و موسسات با اتكاء به تخصص كسب شده درمبحث داوري و امكان پيش بيني ارجاع امر داوري در اموراختلافي و قراردادي و افزایش اعتماد عمومی مردم براي ارجاع امر داوري خود به عزيزاني كه توانمندي علمي درمبحث داوري را كسب و ارتقاء داده اند.
 
اهداف:
توسعه و ایجاد اشتغال در موضوع داوری برای عزیزان علاقمند به فعالیت در زمینه داوری در سطح کشور از اهداف اصلی اين برنامه می باشد که با ارتقاء سطح علمي علاقمندان و متقاضيان انجام داوري همچنین استاندارد سازي مباحث علمي و آموزشي داوري (تئوري و عملي) شروع شده و درنهایت عزیزان می توانند با بهره مندی از مطالب آموزشی که فرا می گیرند درسطح کشور به فعالیت داور مشغول شوند.
 
اشخاصي كه مي توانند ثبت نام كنند:
كليه فارغ التحصیلان رشته های حقوق و دانشجويان ترم 4 به بعد ليسانس .
 
برگزار كننده :
انجمن علمي آيين دادرسي مدني ايران وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري كه براساس ضوابط و نقشه جامع علمي كشور، بعنوان بالاترين مرجع علمي كشور درموضوعات آيين دادرسي مدني و داوري مي باشد.

شرایط:
 1. عزیزانی که عضو نیستند ولی می خواهند از تخفیف اعضا نیز بهرمند شوند، می توانند همزمان با ثبت نام این کارگاه به شرح ذیل اقدام کنند: موقع ثبت نام درکارگاه و درمرحله آخر که مبالغ هزینه را به شما نشان می دهد میتوانید بخشی که اعلام نموده "بعنوان عضو می خواهم ثبت نام کنم" را انتخاب کنید تا همزمان هم با تخفیف در کارگاه ثبت نام شوید و هم عضو انجمن.
 2. اعطای گواهینامه، مشروط به گذراندن دوره خواهد بود.
 3. زمان تقریبی برای تایید و صدور گواهینامه مربوط به این دوره حدود 20 روز بعد از طی نمودن دوره می باشد.
 4. گواهینامه های صادره بعد از طی مراحل فوق از طریق وب سایت انجمن، بخش صفحه شخصی قابل دریافت می باشد.
 5. عزيزاني که تمایل به عضو انجمن در انجمن علمی آیین دادرسی مدنی ایران را نیز دارد می توانند بعد از  ثبت نام در این دوره با ورود به صفحه شخصی که به آنها در سایت رسمی انجمن اختصاص یافته نسبت به تکمیل مدارک و درخواست کارت عضوت اقدام فرمایند.
 6.  هزینه های مربوط به ثبت نام دوره قابل عودت نخواهد بود.نظرات
برای نظر دهی در صورتی که عضو سایت هستید از بخش ورود با سیستم وارد شوید و در غیر اینصورت از بخش ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
لطفا منتظر بمانید ...